| intrebatoarea69 a întrebat:

Mi-a fost spart contul de steam și mi-a schimbat numărul de telefon și email-ul de verificare (bine-nțeles ca și parola) am intrat la steam support, am completat tot pe acolo și îmi vine un email cu un cod ca sa verifice dacă asta e email-ul bun dar nu știu unde ar trebui sa introduc acel cod. Ma poate ajuta cineva, va rog?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Acel cod iti poate veni pe adresa de email specificata de tine in acel formular, sau in mesageria telefonului, pe numarul tau.
Cum nu ai specificat ce date ai pus in acel formular, nu putem sa-ti spunem nici unde iti va sosii acel cod.