| smarip a întrebat:

Bună ziua! Cineva mi-a spart și mi-a furat contul de Facebook. A schimbat parola, emailul, numărul de telefon atașate contului. Cumva, prin încercări repetate, am reușit să reatașez și adresa mea de email la cont. Când cer un cod de verificare, il primesc pe adresa de email, dar când îl introduc mi se spune că este incorect. Am trimis și poză cu cartea de identitate. Ce pot să mai fac?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fa ti alt cont cu alt nume

| Darius50boss a răspuns:

Fă alt cont

| smarip explică (pentru Darius50boss):

Mi-aș dori să-l recuperez pe cel furat. (Dacă ar fi posibil...)

| InAfaraTiparelor a răspuns:

Nu mai pune parola 12345! Pune o parola complicata data viitoare!

| smarip explică (pentru InAfaraTiparelor):

Bună ziua! Aveam o parolă complexă.