| Bogdan8102 a întrebat:

Salut! Mi-a fost suspendat contul de Playstation plus pe 7 zile pentru ca mi-a trimis cineva un mesaj vulgar si eu i-am scris inapoi, Hitler si atat. In fine, el m-a injurat de-a dreptul, eu doar am scris numele asta si am fost suspendat dintr-odata. Vi s-a mai intamplat, raman cu contul valid in continuare dupa cele 7 zile?
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Orice e legat de rasa sau nazism se pedepseste mult mai rau ca niste injuraturi. O sa iti poti folosi contul iar cand trece perioada.