| anonim_4396 a întrebat:

TPU va rog ajutati-ma! Am contul de Facebook suspendat temporar si cand intru imi spune cumva sa-mi schimb numele si sa trimit un fel de poza ceva. Eu am pus acolo numele meu si am trimis o poza la nimereala. De doua zile imi apare tot asa cand intru. Va rog ajutati-ma si pe mine!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Pe facebook, da.
acum in weekend nu o sa fie nimeni "la facebook" deci oricum trebuie sa astepti pana luni. Incerca sa le mai trimiti o data dar aceeasi poza pe care vrei sa o pui pe facebook cu tine, iar daca ai carte de identitate, poti sa o trimiti pe ea ( o poza la cartea de identitate).

5 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Te-au prins ca ai contul fals, adica nu ai numele tau real, politica facebook-ului permite doar numele real.
Daca nu o sa iti pui numele real, si nu le dai poza reala cu tine, s-ar putea sa iti stearga contul definitiv. Deci, nu vad care este problema daca iti pui numele real pe contul de facebook.

| Codrinn69 a răspuns (pentru LaLaura):

Laura, cand intru imi scrie sa imi pun numele real si o poza. Eu mi-am pus numele real si o poza cu mine. Apoi am trimis. Nici acum nu s-a intamplat nimic, tot asa imi apare sad

| LaLaura a răspuns (pentru Codrinn69):

Cand ai trimis? mie in 24 de ore mi s-a actualizat, am avut o probleme cu un haker, si ar trebuie sa imi confirm numele real cu cartea de identitate.

| Codrinn69 a răspuns (pentru LaLaura):

Acum 3 zile :sad si am trimis de doua ori

| Codrinn69 a răspuns (pentru LaLaura):

Si trebuie sa pun o poza cu mine?

| LaLaura a răspuns (pentru Codrinn69):

Pe facebook, da.
acum in weekend nu o sa fie nimeni "la facebook" deci oricum trebuie sa astepti pana luni. Incerca sa le mai trimiti o data dar aceeasi poza pe care vrei sa o pui pe facebook cu tine, iar daca ai carte de identitate, poti sa o trimiti pe ea ( o poza la cartea de identitate).