| anonim_4396 a întrebat:

Buna deci intr-o zi le-am trimis la oamneni aia de la facebook un feedback si apoi le-am scris ca numele meu adica... si le-am zic ca sa imi schimba numele ca ala nu ii numele meu real si apoi dupa 2 sapt mior trimis un mesaj ca acesta nu este numele meu si ca imi dezactiveaza contul si acum nu stiu ce sa fac.Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Schimba-ti numele? Ce nu ai inteles? Nu stai bine cu limba romana nici la scris!

| brutmunt a răspuns (pentru neluL):

Binee oricum nu ai inteles

| neluL a răspuns (pentru brutmunt):

Atunci explica mai bine. Nu mai poti schimba nimele pe facebook?