| Edy_9245 a întrebat:

Mi-a imprumutat un prieten maneta lui de la ps3 pentru a ma juca pe calculator cu ea. Problema este ca am bagat cablu usb in maneta si in calculator, dar nimic nu se intampla nici macar beculetele acelea rosii nu se aprind. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Lands0fMancunia a răspuns:

Salut. Poti baga in alt slot USB si sa vezi daca face la fel. L-ai intrebat pe prietenul tau daca a avut nevoie de driver pentru a folosi maneta? Ce windows ai? Daca ai 7 ar trebui din Device Manager sa instaleze driverul (sau pe acolo, pe la updates, nu sunt sigur).

| Edy_9245 explică (pentru Lands0fMancunia):

Am rezolvat, cablul usb era de vina, dar tot iti dau funda pentru ca ai raspuns! Mersi.

1 răspuns: