| FrozEenSoul a întrebat:

Mi-a venit o idee... Si anume, sa fac un server de metin. Dar sa fie un server special, cu donatii, dar spre exemplu playerii care stau si isi fac singuri iteme sa aiba 17% Rez. sabie / pumnal, iar cei care doneaza sa primeasca iteme 15%/rez.sabie/pumnal etc.
Doar ca nu asta conteaza. As vrea sa mai mentionez ca vreau sa il tin pe pc, iar daca vad ca treaba merge. de ce sa nu il si hostez?
Am cateva probleme. Am ip dinamic, vreo solutie cu dns cv?
Serverul as vrea sa fie maxim 99 ceva gen un clasic mai distractiv sau altfel combinat... Intelegeti voi.
Acuma cine ma poate ajuta cu :
-un server file frumos (link download + cateva detalii despre el)
-Se pricepe cineva sa ma ajute? Ar fi cam al 2 lea server
-Care ar fi metoda sa pot sa fac sa intre playerii pe el, daca eu am ip dinamic (daca s-ar putea fara hamachi)!
Multumesc!

1 răspuns:
| Albarescul24 a răspuns:

Salut,daca vrei as putea s-a ti eu serverul pentru ca am 8 GB Ram pe Pc ar incapea cam 200 Playeri in Metin, te fac Ga (Game Admin) si ma fac si pe Mine GM (GameMaster) punem si donatii iteme 2010-2014 bonusuri cum vrei tu daca vrei ma ocup si de o modificare a mapei (Textura, pun gard, schimb casutele le fac mai frumoase, schimb skinurile npc-urilor) si daca vrei il putem face pvp-hard sau pvm-pvp 250 LVL maxim!
Contacteazama:Rodby_arca2002@yahoo.com