| alexcornea96 a întrebat:

Mi-am achizitionat o placa video MSI Nvidia Geforce Gtx650 oc... Dar asi dori sa stiu care e diferenta intre una Oc si una simpla. happy
Dau funda! big grin

2 răspunsuri:
| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Nu stiu daca este vreo diferenta... dar oricum placa este mega buna si daca este oc ( am auzit de GTX 650 oc dar nu stiu la ce foloseste oc-ul) inseamna ca e ceva adaugat la placa:ceva de bine evident. Vei afla tu odata laughing

| alexcornea96 explică (pentru Nujjjjjjjjghf):

Mda... laughing azi am achizitionato. si vreau sa zic. ca merg ultimele apariti de jocuri. la rezolutie maxima happy