| Krxty17 a întrebat:

mi-am cumparat call of duty black ops 2 original pe cd si mi-am pierdut cd-u dar il am instalat pe steam... daca il dezinstalez il pot reinstala altadata fara CD direct de pe steam fara a-l cumpara? adica ramane inregistrat jocul ca fiind al meudaca il dezinstalez?

FUNDA raspunsului castigator

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Daca il dezinstalezi NU vei mai putea juca pentru ca trebuie sa-l instalezi in pc. steam-ul doar activeaza jocul sa poti juca, jocul e in pc, deci daca-l dezinstalezi adio joc! Bafta!

| Krxty17 explică (pentru lpavel):

Mersi...

| lpavel a răspuns (pentru Krxty17):

Mi-a facut placere! happy

| Krxty17 explică (pentru lpavel):

Am un cont de origin cu battlefield 3 original cu tot cu varianta multiplayer...stu cumva cui il pot vinde...60 ron

| lpavel a răspuns (pentru Krxty17):

Nu stiu pe nimeni! Sorry! sad