| rem1x70 a întrebat:

Salut.
Mi-am cumpărat de curând Assassin’s Creed Odyssey Gold Edition, cu toate DLC-urile de pe UPlay și peste câteva zile, am observat că nu-mi apar DLC-urile.
Singurul DLC care îmi apare este "The Fate Of Atlantis" care este și gratis din câte am înțeles.
Când intru la Add-Ons în meniul din joc, acolo apar toate DLC-urile că sunt instalate, dar nu le pot accesa.
Sunt nou și nu prea sunt familiarizat cu jocul.
După logica mea, toate DLC-urile ar trebui să fie în meniul principal al jocului, de unde să le poți accesa foarte ușor.
Țin să menționez că folosesc platforma Geforce NOW pentru a juca asemenea jocuri, pentr că nu am un PC tocmai bun, deși nu cred că are vreo relevanță…
Spuneți-mi unde pot găsi toate DLC-urile și cum le accesez.
Nu pot să trăiesc dacă știu că ceva nu e ok, pentru că mă gândesc că am dat niște bani degeaba.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Alea le accesezi pe masura ce faci level. Doar nu crezi ca te lasa sa faci content de level 30 cand tu ai 2-3.

| rem1x70 explică (pentru Wr3nch):

Am citit undeva că trebuie să fac un anumit level ca să accesez legacy of the first blade, dar nu eram sigur.
Unde îmi vor apărea după ce fac level-ul respectiv?