| scrizo a întrebat:

Salut, vreau sa-mi iau Assassin's creed odyssey pe pc si am gasit o oferta buna la un cod pentru uplay. Ideea e ca joc pe boosteroid si platforma accepta la acest joc doar steam. Pot sa adaug jocul cumparat de pe uplay si pe steam cumva sa-l vada boosteroiul?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Iti merge prin uplay, scrie la ei pe pagina.
"A lot of games are launched only on the corresponding digital distribution platforms. For e.g., you launch Assassin's Creed Odyssey on Uplay, "