| Sacala_Marioara_1968 a întrebat:

Salut,mi-am cumparat GTA V pe xbox 360 si vreau sa joc online,dar cand dau sa intru online, imi zice Your profile does not have the correct permissions to accesss Xbox LIVE functionality
Return to Grand Theft Auto V

Răspuns Câştigător
| Solomonean_Andrei_1993 a răspuns:

Trebuie sa te conectezi la XboxLive si sa instalezi modul de joc.

| Sacala_Marioara_1968 explică (pentru Solomonean_Andrei_1993):

Si unde gasesc modul de joc?

| Sacala_Marioara_1968 explică (pentru Solomonean_Andrei_1993):

Unde gasesc modul de joc
?

| Sacala_Marioara_1968 explică (pentru Solomonean_Andrei_1993):

SI unde gasesc modul de joc?

4 răspunsuri:
| Sacala_Marioara_1968 explică:

Si cum instalez modul de joc?