| VOLVO4LIFE a întrebat:

mi-am descarcat crysis (1),l-am instalat si cand il deschid imi apare o imagine neagra(semn ca trebuie sa se deschida)si dupa aia imi iese si scrie crysis has stopped working.Mai trebuie vreun program ceva? ce sa fac? funda!

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Salut!
Poate ai Windows 7 jocul este facut doar pentru XP si Vista deci pe Windows 7 nu va rula sau ar mai putea fi faptul ca nu indeplinesti cerintele de sistem:

Minimum System Requirements

Processor: 2.8 GHz or faster (XP) or 3.2 GHz or faster (Vista)
RAM: 1.0 GB RAM (XP) or 1.5 GB RAM (Vista)
Video Memory: 256 MB NVIDIA GeForce 6800 GT or greater; ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro for Vista) or greater.
Only supplied on DVD?: Yes
Hard Drive Space: 12 GB
Operating System: Windows XP / Windows Vista
DirectX Version: DX9.0c / DX10

Recommended System Requirements

Processor: Intel Core 2 DUO @ 2. 2GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+
RAM: 2 GB
Video Memory: NVIDIA GeForce 8800 GTS/640 or similar
Hard Drive Space: 12 GB

Daca nu e asta atunci poti schimba crack-ul posibil sa fie de la el.

Bafta!

| VOLVO4LIFE explică (pentru Magnifico):

Cand am descarcat jocul nu avea crack si am luat eu unul de pe internet.