| jadir a întrebat:

Salut, mi-am facut cont de fb si nu ma lasa sa imi fac useru, cand bag useru spune : Username is available, cand dau la salveaza modificarile imi spune : Before you can set your username, you need to verify your account, deci ce este de facut? am activat si contul din mail si imi spune la fel : Before you can set your username? help

Răspuns Câştigător
| Floxxx a răspuns:

Alege alt nume doar din litere... si la mine e greu ca nu poti cu orice... insista :p bafta