| TCosmin a întrebat:

Facebook ul nu imi arata aprecierile pe care le am facut si nu ma lasa sa schimb numele de utilizartor dand eroarea

Before you can set your username, you need to confirm your email address. E ceva de facut? Pe email nici un msg lega de mail.

2 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

You need to confirm your email address
asta trebuie sa faci happy
si daca nu ai nimic in mail, vezi ca e la fb ceva de genul resend confirmation e-mail. bla bla bla

| TCosmin explică (pentru eandopuncttk):

Nu pot sa cred, fac asa si in loc sa activeze contul meu il activeaza doar pe cel al mamei. Da cu aprecierile pot rezolva?