| jadir a întrebat:

Salut, mi-am facut cont de fb si nu ma lasa sa imi fac useru, cand bag useru spune : Username is available, cand dau la salveaza modificarile imi spune : Before you can set your username, you need to verify your account, deci ce este de facut?

Răspuns Câştigător
| SAMM0603 a răspuns:

Probabil nu ai confirmat. Du-te la mail-urile tale si vei vedea ca ai un mail de la facebook. Deschide'l si vei gasi un link acolo, dai click pe el pentru ati confirma facebook'ul!

P.s : Cauti mail'ul in mail'urile de la id cu care ai facut facebook'ul.

Bafta!

3 răspunsuri:
| jadir explică:

Am confirmat si tot nu merge

| jadir explică:

Salut,mi-am facut cont de fb si nu ma lasa sa imi fac useru, cand bag useru spune : Username is available, cand dau la salveaza modificarile imi spune : Before you can set your username, you need to verify your account, deci ce este de facut? am activat si contul din mail si imi spune la fel : Before you can set your username? help

| LittleB124 a răspuns:

Cred ca iti spune ca trebuie sa iti confirmi emailu si dupa aia sa iti schimbi numele si alea...winking sper ca te-am ajutat. funda?winking