| ionutbaa2723232 a întrebat:

Salut,mi-am facut un pc nou cu piese mai vechi totul e in regula pana porneste dar pe monitor arata no signal, am incercat toate tutoriale posibile de pe Youtube ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Nu merge așa traba asta - ia componentele pe rând și le introduci într-un pc despre care știi sigur că funcționează și constați pentru fiecare componentă in parte, că e bună. In felul ăsta (doar așa, fără tutoriale) depistezi defectul și-l indepărtezi

baftă