| ToTaLw a întrebat:

Salut,mi-am luat Alien Swarm si am o problema,joc putin si deodata mi se face ecranul negru si se restarteaza PC.Uni prieteni mi-au zis ca e un virus dar antivirusul meu nu a detectat nimic(folosesc bitdefender), alti mi-au zis ca nu mil suporta dar am dat pe Low la optiuni si tot la fel.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce procesor si memorie ram ai?
Ecranul se face negru de la memorie ram putina si se inchide datorita procesorului care ori este prea mic, ori nu face transferul de caldura. Poate ajuta sa inchizi procesele nefolositoare din task manager!