| IntrebariInformatica a întrebat:

Va rog ajutati-ma ca nu stiu ce sa mai fac. Ieri a aparut o eroare la windows 7 BlueScreen de 3 ori. Nu stiu ce sa mai fac am luat Bitdefender Total Security sa scanez daca am virus dar nimic. Am inteles ca e de la hard disk si am zis sa iau TuneUp Utlilities sa-mi rezolva problemele dar nimic. Mentionez ca folosesc pe laptop. Stie cineva cum pot sa rezolv problema asta?

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Care este mai exact eroarea?

| IntrebariInformatica explică (pentru MskDesign):

Am scris clar eroarea Bluescreen imi apare tot ecranu albastru. Vezi foto asta https://www.google.ro/......ps?/search