| andreiul23 a întrebat:

Salut,mi-am luat micro volts dar cand dau start la setup ca sa il istalez imi da o eroare:
The setup files are coupted.Please obtain a new copy of the program.
Dupa l-am sters si l-am downladat de 15 ori si tot eroarea asta imi apare
M-am uitat si la sistem request si am calcultoru mult mai bun decat ce cere jocul.
L-am mai avut cand aveam windows xp si atunci mergea acum am 7 si nu merge
Deci ce are?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Puteai sa-l descarci si de 100 ori, rezultatul era acelasi, fiindca fisierul de instalare este corupt! Incearca sa-l descarci de la o adresa diferita si nu vei mai avea probleme.

| andreiul23 explică (pentru Ronnix):

Pai l-am descarcat de pe siteul oficial.
N-are cum sa fie corupt daca este siteul jocului.
http://www.microvolts.com/