| Tudorache_Alexandru_1990 a întrebat:

Salut mi-am luat NFS The run si acum dupa ce am facut 2 missiuni am iesit din joc. Cand intru imi spunea ca nu am facut nimic. Cum fac sa ramana salvat?

3 răspunsuri:
| GreenEagl3 a răspuns:

Salut! Ceva e ciudat aici...Stiam ca NFS the run are autosave. Incearca sa o iei de la capat acum si sa nu inchizi jocul cand iti apare iconita respectiva. Daca problema persista te rog sa spui!

| Tudorache_Alexandru_1990 explică (pentru GreenEagl3):

Pana astazi dimineata numai avea nimic, aveam lv 4 si acum cand am intrat ma trezesc ca am 1 sad

| GreenEagl3 a răspuns (pentru Tudorache_Alexandru_1990):

Incearca sa descarci jocul din alta parte big grin