| SamyFlow a întrebat:

Salut mi-am luat pes 10 si nu stiu cum sa configurez controalele
As vrea sa imi spuneti cum sa le fac ca ed ex pase=A sau sut=B etc.
Cel mai bun raspuns primeste FUNDITA!

3 răspunsuri:
| Antonies a răspuns:

Cauta optiunile intra in ele si apoi cauti comands ceva de genu sau cauta tu pe acolo iti dau seama cand le vezi. daca nu te-am ajutat sa nu-mi dai fundawinking

| SamyFlow explică (pentru Antonies):

Da stiu dar are ca la xbox cu litere si nu stiu cum sa le fac

| Antonies a răspuns (pentru SamyFlow):

Pai te duci, apesi pe ele so apoi apesi pe tasta pe care o vrei. Incearca sa