| Drahim a întrebat:

Mi-am luat si eu Call of Duty 2 si vreau sa joc online. Codul este bun dar cand ma conectez la orice server imi zice asta Key Code in use.Please try reconnecting later.
Ce treabuie sa fac ca sa pot juca si eu online. De 30 min incerc sa ma conectez la diferite sv.
Cine ma poate ajuta funda.

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Inseamna ca nu e bun codul, daca ar fi jocul cumparat probabil ca ti-ar merge. cauta un patch pentru jucat pe net sau ceva de genu.

| JoshuaNNN a răspuns:

Problema e ca jocul nu e cumparat, deci n-ai acel KEY CODE. Poti sa te joci COD2 online insa doar pe anumite servere care nu cer acel key code, incearca pe diferite site-uri gen gametracker sa cauti servere de COD2 care au cuvantul "CRACKED" inclus in nume... Apropo, ai grija sa instalezi programul punkbuster ca fara el nu te poti juca.