| tibi211 a întrebat:

La call of duty 2 cand dau pe un server astept putin si scrie key code in use.Try reconnecting later. Ce sa fac? O fi de la key?

Răspuns Câştigător
| cata0211 a răspuns:

Ca sa jucati Multiplayer trebuie sa va luati dupa net patch 1.3 (daca il luati nu o sa trebuiasca sa bagati key code), si atunci puteti juca(trebuie sa setati din Multiplayer options : PunkBuster : Yes). Cautati un server si jucati big grin. Sper ca te-am ajutat, fundita?

2 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Da, e din cauza ca ai jocul piratat si folosesti un key invalid.

| tibi211 explică:

Alexandrue25 usi de aici tu intri pe intrebarea mea ca sa zici ceva shu!