| Carlosinoo a întrebat:

Salut mi-am luat un laptop nou si cand il aprind, imi apare sa aleg 3 optiuni:
1 - Load FreeDOS with maximum RAM free, using EMM386
2 - Loadd FeeDOS including HIMEM XMS-memory driver
3 - Load FreeDOS without drivers
Si orice actiune selectez imi ramane
>C:\

6 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Asa iti apare deoarece are un sistem de operare de test(adica freedos). Instaleaza un windows pe el.

| Carlosinoo explică (pentru TechGuyTpu):

Imi poti da facebooku tau sa ma ajuti cu ceva?

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Carlosinoo):

Pare rau nu dau fb, daca vrei skype.Dar te pot ajuta foarte simplu si de aici.Eu recomand sa instalezi windowsul de pe stick, este mai rapid si nu trebuie sa te chinui cu boot and *** ca pe dvd. Daca deti o imagine(adica.iso) cu windows xp/7/8 si un stick de minim 4 gb da reply.

| Carlosinoo explică:

TechGuyTpu ma poti ajuta cu asta pe Facebook? Pentru ca am incercat dar nu merge nici cum ..sa schimb windowsu, intru in bios si schimb boot dar nu imi apare nimic de dvd/cd

| NightEnergy a răspuns:

Ai luat teapa laptopul e stricat!

| TechGuyTpu a răspuns (pentru NightEnergy):

Ai luat si tu "teapa" de la Dumnezeu.Creierul tau se pare ca este stricat.