| Gabriel_Dicu_1986 a întrebat:

Salut,mi-am luat un laptop Sony Vaio win 8 si am avut o problema de nu mi se mai deschidea si dupa am bagat win 7 si ii mergeau jocurile dar la un moment dat nu se mai deschidea, am aflat ca placa video era stricata si am schimbat-o, am reinstalat win 7 si acum orice joc instalez nu imi merge,gta san andreas nu mi se deschide nu imi da nici o eroare absolut nimic nu imi apare, pur si simplu nu se deschide, la minecraft imi da crash report, la league of legends imi apare putin cv cu negru si dupa imi dispare si nu imi mai apare nimic, ajutati-ma va rog!

3 răspunsuri:
| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

laughing) Dai update la driver.O sa iti mearga dupa.

| Gabriel_Dicu_1986 explică (pentru Nujjjjjjjjghf):

Cand sa intru la update la driver si incerc sa dau update imi zice ca e deja updatat

| Gabriel_Dicu_1986 explică (pentru Nujjjjjjjjghf):

Si vezi poate mai razi ca ma pis pe botu tau de copil de 6 ani, acum am reusit ca am dat niste updateuri la windows mai bine taceai din gura ca nu e bun de nimic raspunsul tau