| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Mi-am reinstalat windos-ul si nu imi merge messu.
Instalarea imi dureaza 2-3 minute si cand scriu id si parola imi apare ca si cum as fi gresit parola.
Cand dau la creeare id sau "am uitat paola" imi da o eroare.
Messu l-am dezinstalat si instalat de o gramada de ori si nimica.
Pentru cel care ma ajuta FFundahappy

5 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Incearca un alt messenger de ex. mess 9

| seby005 a răspuns:

Daca merge netul cel mai sigur de la u.s. sau p.a.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la mine messu da errori mereu. mai ales daca il las aprins si intru pe cs imi da eroare si se buleste straight face. daca nu merge incearca sa reinstalezi windowsu iar si vezi poate merge tongue

| SunShine_3102 a răspuns:

Mie asa imi facea cand aveam la net probleme

| madalin3 a răspuns:

Am incercat si alt mess.
netu merge perfect