| SanziiAndry a întrebat:

Mi-am instalat photoshop pe laptop iar cand vreau sa scriu ceva nu merge. Imi apare eroare, cica este ceva de la windows si imi spunea sa il reinstalez. L-am reinstalat de o gramada de ori, insa tot nu merge. Nu vreau sa imi pun alt windows. Ce pot sa fac?
Funda.

3 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Pai poate placa video sau memoria nu iti accepta, incearca sa il reinstalezi si dai rr la pc fara sa intri in el. Daca nu merge probabil nu sti tu sa il instalezi, sau alt windows happy Funda?

| SanziiAndry explică (pentru Diavolcata):

Cum adică „rr"?

| Diavolcata a răspuns (pentru SanziiAndry):

RestarthappyFunda?