| Coke2015 a întrebat:

Mi-am reinstalat windows-u si am avut si eu GTA V si acum vreau sa-mi bag salvarile din nou, dar la my documents unde este folderul Rockets Games nu este nici un folder Profiles cum am mai citit pe net ca asa trebuie sa fie! Cum fac sa imi apara acel folder sa pot baga si eu salvarile. Ofer FUNDA!

1 răspuns:
| ishallhelpyou a răspuns:

Daca ai deja salvarile, doar copiaza salvarile tale in folder-ul respectiv si ar trebui sa le detecteze jocul cand intri in el.