| anonim_4396 a întrebat:

Ce setare trebuie facuta ca sa nu-mi mai apara nimic in folderul C:\Documents and Settings\USERNAME\Recent (My Recent Documents). Din Strat l-am scos deja! Dar nu vreau sa se mai umple folder-ul cu toate prostiile. happy Multumesc!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Din start doar ascunzi folder-ul de acolo. daca vrei sa dezactivezi sa iti mai apara documentele recente uite aici un tutorial cum se face http://kunalsachdeva.wordpress.com/......-shutdown/

3 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Multumesc neluL dar ma refeream la optiunea -Do not keep history of recently opened documents. Have fun happy

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok! am inteles.