| NicuDno a întrebat:

Salut,mi-am schimbat de curand windowsul si am vrut sa-mi instalez driverul la volanul Logitech driving gt force si nu mi-l instaleaza.

7 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Si de ce nu il instaleaza? Poti sa elaborezi? Ce eroare iti da? Ai instalat net framework 4.5?

| NicuDno explică (pentru EnvyU):

Ii dau instal si nu-mi creaza scurtatura pe desktop dar nici nu-l gasesc in programe.

| NicuDno explică (pentru EnvyU):

Deci. Am scos driverul de pe net si i-am dat instal. Trec prin toate etapele si la "install" trece imediat peste el si nu-mi instaleaza driverul. straight face

| EnvyU a răspuns (pentru NicuDno):

Ai luat driverul de pe siteul Logitech da? ai luat compatibil cu windowsul care il ai da?

| NicuDno explică (pentru EnvyU):

Da.

| EnvyU a răspuns (pentru NicuDno):

Nu stiu ce are, daca ai instalat net framework si visual c++ si tot nu merge e un mister

| NicuDno explică (pentru EnvyU):

Ohh. Nu stiu ce sa-i mai fac. Am instalat si framework si visual c++. sad