| Benn12 a întrebat:

Salut,am achizitionat Volanul Driving Force Pro si am descarcat driver-ul de la Logitech, nu a mers.L-am reinstalat,am scos cablurile, nimic volanul, adica, driverul in principal merge dar nu detecteaza nicio miscare de la volan/pedale.Am cautat si alte drivere, nu merg.Help please?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu e compatibil volanul

| Benn12 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Explică mai in detaliat daca poti (adica de ce sau ce împiedică. poftim niste informații: Windows 10 Enterprise, 64x biti. Driverul folosit 64.am incercat si 32.

| Adrian5575 a răspuns:

Intra in setarile jocului si configureaza volanul.

| Benn12 explică (pentru Adrian5575):

Am încercat.nu merge nimic