| tudor417 a întrebat:

Mi-ar merge pe un laptop Toshiba Satellite c660-11 GTA 4?

Aici performantele: http://www.toshiba.co.il/en/discontinued-products/satell ite-c660-11p/)
http://support.rockstargames.com/......for-GTA-IV
Nu inteleg nimic de informatica asa ca sper sa ma ajutati.
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

De mers, merge, dar se taraie serios. Eu am placa video integrata exact cum are si laptop-ul asta si dupa 15 minute in care l-am tot frecat sa mearga cat de cat, l-am sters. Se misca foarte prost si pe rezolutia de 640x480 (asta cu modificari pe la joc). Daca ai luat laptop-ul deja, n-ai ce-i face, placa nu o poti schimba, dar daca nu l-ai luat, orienteaza-te spre un laptop cu placa video dedicata.

6 răspunsuri:
| DumpyDuck a răspuns:

Buna! Da, iti merge.Iti merge la viteza maxima.O zi buna!
P.S. Funda? ^_^

| JustCosmin a răspuns (pentru DumpyDuck):

Mobile Intel® Graphics Media Accelerator 4500M -> Detalii maxime GTA 4? Tu vorbesti serios? laughing Pe placa video integrata, daca are maxim 15 fps e bun si asta cu setarile pentru optimizare.

| tudor417 explică (pentru JustCosmin):

Da sau nu?

| DumpyDuck a răspuns (pentru JustCosmin):

M-am uitat la cerinte si indepineste tot.Asa prost nu-s dar sunt o rata deci ratele nu gandesc bine laughing Buna opinie Cosmin. laughing

| JustCosmin a răspuns (pentru DumpyDuck):

Ca sa nu zici ca sunt rau: http://www.game-debate.com/....../index.php

| JustCosmin a răspuns (pentru tudor417):

De mers, merge, dar se taraie serios. Eu am placa video integrata exact cum are si laptop-ul asta si dupa 15 minute in care l-am tot frecat sa mearga cat de cat, l-am sters. Se misca foarte prost si pe rezolutia de 640x480 (asta cu modificari pe la joc). Daca ai luat laptop-ul deja, n-ai ce-i face, placa nu o poti schimba, dar daca nu l-ai luat, orienteaza-te spre un laptop cu placa video dedicata.

| exuberis a răspuns:

Nu prea conteaza ce sistem ai. GTA 4 este un joc prost optimizat pentru pc(calculator). Joaca Just Cause 2, e perfect. Funda?