| SpartanuFranko a întrebat:

Salut mi sa suspendat contul de fre fire dintr-o greseala am descarcat o aplicatie pnt costume dar acea aplicatie era pnt alt ceva si n-am stiutva rog din suflet daca se poate sa mi-l debolcati am facut o greseala si hmi pare rau nu o sa se mai hntmple vreo data hmi cer miii de scuze am sters acea aplicatie hncodata va rog debolcatimi contul stiu ca am gresit si no sa se mai hntmple vreo data va doresc o zoi buna

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Noi nu avem cum sa il deblocam aici, că nu lucreaza nimeni la Free Fire. Eu zic să joci mai puțin si să citesti mai mult, că jumate din ce ai scris e scris greșit.