| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce contul a fost suspendat nedefinit cum imi deblochez contul de pe TPU.
Zice ca trebuia sa primesc cu 2-5 zile dupa ce am facut ceva gresit dar am sters-o din greseala si acum nu stiu ce sa fac imi zice cineva cum imi deblochez contul de pe TPU! FundaVOT!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti sa il deblochezi. Scrie la "Contact".

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Cand perioada ta de suspendare s-a incheiat (dupa o luna sau trei, in functie de cat ai primit), trimite un email la contact@tpu.ro si solicita reactivarea contului.

Alexandra - TPU

Răspuns utilizator avertizat
| Squirrel a răspuns:

Bună!
Dacă a fost suspendat pe termen nedeterminat, nu îl mai poți activa.
See ya wave!