| Anonim1804004 a întrebat:

Mi-am făcut un cont Samsung și din greseala am scris nr. de telefon gresit. Nu am sters contul doar mi-am facut altul. Sunt îngrijorat deoarece nu stiu daca se poate ca cineva sa imi acceseze telefonul sau alte conturi. Este posibil?

Răspuns Câştigător
| LishARTnam2 a răspuns:

Poti sa il recuperezi schimband numarul de telefon din optiunile contului Samsung.

1 răspuns:
| GPA a răspuns:

Poți modifica vechiul cont și poți modifica numărul de telefon de pe vechiul cont. Intră la Samsung și loghează-te în cont. Acolo schimbi numărul de telefon, trebuie să ai la opțiuni, editare date.