| Stely_Stelian_1986 a întrebat:

Niste setari obs, vreau sa fac live streaming...
Pc specs:
4gb ram ddr2 800mhz dual channel
128mb placa video radeon
Intel Celeron D 3, 2 ghz Dual Core

6 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Glumesti, nu?laughing))

| Stefancalin1997 a răspuns:

De abia daca merge sa inregistrezi dapai sa faci stream laughing))))

| Stely_Stelian_1986 explică (pentru Stefancalin1997):

Filmam in 720p cu 2gb ram fara probleme, Ursuletul Joaca este canalul si poti obsv ca merge foarte ok, nu mai comenta degeaba daca nu sti

| Stely_Stelian_1986 explică (pentru Stefancalin1997):

Esti noob, cu 2gb ram filmam in 720p fara probleme, ma omorati voi, daca nu stiti nu mai comentati ma

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru Stely_Stelian_1986):

Da m-am uitat pe canalul tau, daca tu zici ca ala e 720 sau 1080 p te inseli calitatea lasa de dorit, sau nu ai vazut un video pe full hd cum arata? Pacat, mai invata niste informatica si pe urma fa-ma noob, copil prost.