| TiberiuFasole a întrebat:

Salut, nu am jucat de mult timp SA:MP, si am uitat unde este folderul cu pozele facute din F8. Cine zice primul si merge funda! Apropo, vreau sa folosesc la imgur.

Răspuns Câştigător
| MateescuParker a răspuns:

Salut, MinerX. Ca sa gasesti pozele facute cu F8, intra in My Computer, si apoi da-i la Documents/Gta San Andreas/samp sau la screen shot, nu mai stiu exact care din ele big grin Funda?

| TiberiuFasole explică (pentru MateescuParker):

Multumesc ( si eu destept apasam pe gta-ul de la local disk)

| MateescuParker a răspuns (pentru TiberiuFasole):

laughing) Cu placere happy