| theallamericanrejects a întrebat:

Nu exista site-uri de unde pot downloada(gratis) jocuri JAVA pentru star II? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TheDarkMita a răspuns:

Deci nu prea am site... ca mai toate slabe is asa ca scrie direct pe google numele jocului si "download java"
1.Catch Catch
2.Ascending Order
3.Angry birds space
4.Alien v Heros
5. Dangerous Snake
6.Alien Qiarantine
7.Totem Quest
8.CaveCraft(un fel de mc)
9.Fruit Ninja
10.Tower Bloxx
11.Gangstar Rio City
12.Crazy penguin
13.CrashNitroKart2
14.FMX IV
15.Russian Rally
P.s is jocurile depe telu meu tot star || nu nega ca nu o sa fie compatibile sau ceva.

5 răspunsuri:
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Uite o sa iti dau un site care o sa iti fie de folos dar imi dai funda? : http://www.emobil.ro/jocuri/

E foarte bun siteul!
Sper ca ti-am fost de folos!

| theallamericanrejects explică (pentru Cool_Andy_1990):

Multumesc.Dar site-ul este slab, unele jocuri nu merg; marea majoritate a jocurilor sunt aproape praf; sunt putine si unele au chiar visusi! Stiu ca am criticat cam mult...dar asa e! Daca nimeni nu-mi va da raspunsuri mai bune iti voi da totusi funda!

| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Uite daca asta nu a fost bun e inca unul MOB.ORG incearca l si pe acesta sigur o sa fie destul de bun!
Sper ca ti-am fost de folos!
Adaugama la prieteni, mai tinem legatura!

| theallamericanrejects explică (pentru Cool_Andy_1990):

Stii ca aici am intrat si eu... daca ai avea telefonul meu si ai fi incercat sa-l downloadezi ai fi vazut ca peste 90% din jocurile alea nu merg sad.
deci nu pot declara raspunsul tau castigator.Totusi merci!

| theallamericanrejects explică (pentru Cool_Andy_1990):

Nu m-ai adaugat la prieteni pentru ca nu ti-am dat funda?