| OanaMOM a întrebat:

Am un telefon Samsung star 2 S5260 si ma intrebam daca exista vreun site de unde as putea downloada gratis teme de meniu caci am doar una. MULTUMESC!

9 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Teme nu se gasesc, dar se pot face, daca te interseaza, cu un program
Samsung Theme Designer care e gratis si se gaseste pe NET. Eu mi-am facut cateva si arata foarte bine pe telefon.

| Georgiana_Puscasu_1982 a răspuns (pentru horia2012):

Da am gasit programul, dar cum le pun pe telefon?
Multumesc anticipat! happy

| horia2012 a răspuns (pentru Georgiana_Puscasu_1982):

Dupa ce ai facut thema, transferi prin cablu numai fisierul.smt
Restul nu le stergi ca sa le poti oricand modifica. Daca vrei imi poti lasa
o adesa de email, in privat sau aici, ca sa ti le pot da pe ale mele pentru ca programul nu modifica toate elementele grafice ale temei. Zilele trecute
I le-am dat altcuiva. Poti sa-ti dau varianta completa sa le poti modifica tu dupa cum iti place si varianta.smt.

| DeEa_8231 a răspuns:

Poti cauta si pe Mobiles24 happy Funda?

| Willl a răspuns:

NU EXISTAwinking. E foarte invechita versiuneahappy. Asa ca. te sfatuiesc sa-ti iei un telefon mai bun, din toate privintele. acel telefon este bun numai pentru a suna si a trimite mesaje

| DeEa_8231 a răspuns (pentru Willl):

Ba` sa stii ca e bun telefonul ca si eu am...si am aplicatii si net si tweter, facebook, yahoomessenger etc asa ca shut up, please! laughing

| Willl a răspuns (pentru DeEa_8231):

Hm. iubire, daca tie iti convine sa intri pe net pe fb, yahoo si tweeter(se crie cu 2 de e nu cu unul) happy. E super ok, dar intr-un telefon e normal sa ai mult mai multe aplicatii yawn. Nu se compara cu Samsung galaxy S, S2 si S3winking. si chiar si celelalte. Gio, Ace. etc.:*

| Willl a răspuns:

Si. in orice caz, am mai cautat si cica ar fi www.mobile9.com, gasesti in mare tot ce e si in market Android, dar tu cum nu ai market, poti cauta acolo. Vezi si tu daca gasesti ceva, bafta:*

| AndreiSirghe a răspuns:

De pe zedge ...sau scrii pe google downlaod theme Samsung star 2 s5260 zedge