| diti a întrebat:

Salut nu imi merg jocurile ....inainte imi mergeau cand dau sa intru in joc imi spune hardware graphics acceleration
si cand intru in rus si scriu dxdiag acolo la display imi arata asa http://imageshack.us/f/267/48718483.png/

1 răspuns:
| Conner77 a răspuns:

Hmmm nu am mai intalnit asa ceva sincer sa fiu happy dar din cate am vazut e VGA. adica Standard pe placa de baza happy poate ai doua placi una incorporata si una separat, asa am si eu happy. hmm ai incercat sa o intalezi? sau da click dreapta pe My Computer dupa aceea Manage si dupa Device Manager si vezi daca e instalata... ori nu e fixata bine... vezi una din doua happy