| Rotariu_Alina_1982 a întrebat:

Cum pot sa fac grafica(graphics card)sa-mi mearga? Din cauza asta nu-mi merg jocurile! Am Windows 7 ultimate.Va dau un indiciu:se refera la dxdiag(directdraw acceleration, 3D acceleration etc.)imi arata not available si am incercat aproape toate metodele(hardware acceleration la full, download drivers etc.)va rog ajutati-ma ca vreau din suflet sa ma joc jocuri;( FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BlackNinja a răspuns:

Pai daca ai o placa video(GPU) foarte slaba noi nu avem ce sa iti facem. Daca ai facut tot ce ai zis in intrebare si inca nu iti merg jocurile inseamna ca ai o placa video foarte slaba si ar trebui sa iti iei una noua.

1 răspuns: