| Bãã_Cosmin_1997_9AWS a întrebat:

Nu imi merge samp-u, imi da report-crash, am incercat cu compatybli da nu merge l-am reinstalat de vr-o 10 ori, nu merge nu stiu ce sa fac.Mi-am pus windows 7 ultimate, recent. Ma ajutati va rog.

1 răspuns:
| KingTheBurns a răspuns:

Uite aici cateva cauze :
1.Trebuie sa ai Gta San Andreas instalat.(Sa-mp=San Andreas Multiplayer)
2.Trebuie sa ai versiunea corecta de Sa-mp(Sunt versiuni pentru Mac, Pentru Linux.)
3. Unele servere sunt blocate si unele sparte de hackeri.
4.Ai Sa-mp in acelasi folder cu Gta-ul? (Vezi intrebarea 1 daca nu ai Gta)

Sper ca te-am ajutat!