| Johnny_Baltita_1995 a întrebat:

Nu pot sa-mi folosesc Gamepad-ul Canyon la unele jocuri precum Far Cry 3 si Driver San Francisco. Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| Weyland a răspuns:

Asigură-te că ai driverele instalate:

http://download.microsoft.com/......_32Eng.exe

| Johnny_Baltita_1995 explică (pentru Weyland):

Imi merge la restul jocurilor: FIFA 12, PES 2013, NFS HOT PURSUIT 2010 etc. Dar la cele doua nu merge, nu ma lasa sa setez butoanele, nimic. Este control de pc/playstation 2/playstation 3.

| Johnny_Baltita_1995 explică (pentru Weyland):

Am instalat CD-ul cu Driver-ul primit in pachet!

| Weyland a răspuns (pentru Johnny_Baltita_1995):

Din păcate, nu toate controllerele merg cu Far Cry 3. Sunt doar o mână de controlere "compatibile Xbox 360" care funcţionează.

Controller-ul tău nu e unul din ele, din nefericire.