| ThePunkGuy34 a întrebat:

Salut.Nu prea pun intrebari pe aceasta categoriem fiindca ma descurc, dar acum am o problema.Mi-am luat Call of Duty Modern Warfare 1 (sau se mai cheama COD 4).Mi l-am luat pentru Multiplayer, darr cand intru intr-un server ini zice: KeyCode in use.Please recconectin later. Faza cu recconecrtarea mai tarziu nu merge.Care ar fi problema?

1 răspuns:
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Inseamna ca mai are cineva de pe sv key ca al tayu.Intra pe alte sv, mai de la urma sau invers.Nu o sa-ti dea pe toate aceasta eroare, sau poti sai schimbi key-ul, gasesti in setari.