| AlinSihlanic a întrebat:

Salut, nu stie cineva cateva site-uri de unde pot descarca niste wallpapers ( in general sa fie 1366x768), persoana care imi da cel mai bun sait cu wallpapers va primi o Funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nevoie de nici un site anume. Intra pe Google Images, dai search la ceva si alegi " instrumente de cautare " > Marime, si de acolo iti alegi in functie de preferinte.

| AlinSihlanic explică (pentru anonim_4396):

Mersi dar nu unele imagini nu au claritate si daca nu se vad bine degeaba le iau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlinSihlanic):

Daca alegi rezolutie