| anonim_4396 a întrebat:

Nu stie cineva de ce nu pot cumpara aplicatii/jocuri din GooglePlay ( Android Market ) cu cardul?
Bag acolo nr card, data, CVC, tot ce trebuie si cand dau `Cumparati` imi apare asa : ``` Cardul dvs. de credit a fost refuzat. Selectaţi o altă metodă de plată sau contactaţi emitentul cardului de credit pentru a autoriza această achiziţie. ```
PS: Mentionez ca am bani pe card dar nu inteleg dc imi apare asta?
Trebuie sa ma duc la banca sa activez ceva sau?
PS2: Card de la Banca Transilvania

2 răspunsuri:
| Bl4ckShadowS a răspuns:

Tu nu intelegi intrebarea? am zis AndroidMarket... vreau sa cumpar aplicati/jocuri nu electronice si cemi dai tu acolo...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel.ro sau emag.ro incearcale. funda?