| David_Silviu_2001 a întrebat:

Nuj daca are ceva daca intreb asta
dar cine ma poate ajuta sa imi aleg piese pentru un PC, in functie de calitate si modele
vreau sa imi fac un sistem desktop nou, si stiu ca scap mai ieftin si cu piese bune daca il fac pe piese
sau linkuri, recomandari.
Mersi!

3 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Zi mi ce buget ai, zi mi ce jocuri vrei sa joci? Te intereseaza sa arate foarte bine pc ul?

| David_Silviu_2001 explică (pentru AlexDFY):

2500lei nu ma intereseaza aspectul sa nu fie zgomotos si sa ruleze gta5/csgo/farcry (toate).sau jocuri de genul.

| AlexDFY a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2351342/
montarea costa 60 de lei, deci totalul este putin peste 2500
Ai aici un cod de reducere, iti da vreo 40 de lei: WA6S16MR