Întrebare recomandată | MrRava13 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o imprimanta,dar nu stiu ce marca sa aleg dintre HP si Canon. Vreau informatii, preturi si poate si niste modele bune la un pret rezonabil.

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Categoric HP!
Eventualele probleme cu Hp pot fi rezolvabile si in casa, de catre utilizator.
Multi se plang de Canon si sunt nevoiti sa schimbe imprimanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa iti faci o afacere din xerox si printari contra cost? In cazul in care nu, si vrei sa o folosesti si tu acasa sa mai printezi din an in paste cate o hartie, de o sa se usuce tonerul in ea la cat ai folosit-o, alege un buget care vrei sa il cheltuiesti pe ea, si in functie de banii aia iei una, vezi tu care iti place mai mult, nu dupa nume, ca imprimantele nu prea au nume atractive, si care are mai multe dotari, airbag-uri, scanner, fax eventual, ABS, garantie si tot felul de magarii din astea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele firme respectabile, totusi HP cred ca e mai buna, depinde si de buget...

| anyta999 a răspuns:

Euu ti-asii recomanda Hp.Am si euu de 2 anii si nu mi-a facut nicii o data problemee:*