| panda3 a întrebat:

Buna vreau sa-mi cumpar un telefon nou dar nu stiu ce sa aleg poate sa ma lamuriti voi cu modele noi, telefoane noi. Mersi anticipat

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Telefonul îl iei în funcție de nevoile tale de comunicare, nu să faci impresie în grupul tău de prieteni!
Pa, pa.

| notefree a răspuns:

Nokia lumia 520, 620.720.820.625
Samsung galaxy young.trend lite. mini 2

| sweetmih a răspuns:

Depinde, daca vrei ios, android BlackBerry, windows, ce buget ai si la ce vrei sa-l folosesti: fotografie, jocuri, stat pe net. Zi si te mai lamuresc

| panda3 explică (pentru sweetmih):

Asa vrea sa aiba cele mai interesante aplicatii, jocuri sa stau pe net si pentru poze la fel

| sweetmih a răspuns:

Atunci, ia-ti un HTC one m8 - are ecran destul de mare, putin bloatware (putine aplicatii preinstalate) si abia a aparut. Are design super si o interfata simpla

| piftel a răspuns:

Samsung Galaxy S3/S3 mini, S4, S5, S2, Nokia Lumia 800, HTC Desire, Samsung Galaxy Y cu android. Iphone(oricare) cu IOs, Blackberry cu Blackberry OS.